יתרונות אקוסטיים של צמר עץ

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-0027

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כדי לשלב אקוסטיקה עם עיצוב, צמר העץ הוא הפתרון האידיאלי. בשונה מחומרי הבידוד הנפוצים כגון צמר סלעים או צמר זכוכית, צמר העץ אינו נחבא בין דפנות הקירות אלא חשוף במלוא הדרו ומאפשר אקוסטיקה טובה בשילוב עם גמישות עיצובית, ממראה עץ טבעי ועד ללוחות הצבועים במגוון צבעים וגדלים שונים, על פי טעמכם האישי.

  צמר העץ הינו סיבי עץ ונסורת שהודבקו יחדיו ליצירת לוח נוקשה בעל עמידות גבוהה לאש, מראה טבעי ונאה המאפשר לו להיות חשוף ולהשתלב בעיצוב הכללי של המבנה ולשמש מבודד אקוסטי איכותי בתקרות, בחיפוי קירות ובמחיצות.

  צמר עץ הוא חומר הנחשב בטיחותי ואיכותו עולה ככל שאיכות הדבק בו נעשה שימוש גבוהה יותר. יכולת בידוד הרעשים, או מקדם הבליעה בשפה מקצועית, של צמר העץ הינה טובה דיה כדי לאפשר סביבת עבודה, לימודים או מנוחה והתרגעות. במידת הצורך ניתן להוסיף למחיצת צמר העץ גם צמר סלעים או צמר זכוכית להגברת האקוסטיקה והבידוד אף יותר. 

  שילוב של עיצוב ואקוסטיקה 

  יתרונו הגדול של צמר העץ הינו במראה ובמרקם שלו העשוי מ 100% עץ טבעי ובאפשרות להותיר אותו חשוף מאחר והוא בטוח לשימוש. ניתן לקנות אותו בצבע העץ הטבעי שלו או לבחור מתוך מניפת צבעים, וניתן גם לצבוע אותו באופן עצמאי על פי הטעם והסגנון האישי.

  הוא מאפשר גמישות עיצובית לכל מי שמעוניין במראה חם וביתי ובו בזמן לשמור על סביבה מוגנת מרעשים ושמירה על פרטיות המשתמשים בחדרים. הוא מתאים למשרדים, סביבות לימודים, קליניקות, מכוני ספא, בתי מלון, מסעדות ובתי קפה. 

  יתרונות צמר העץ על פני המתחרים

  מתחריו העיקריים של צמר העץ הינם צמר הסלעים וצמר הזכוכית אשר גם להם תכונות מצוינות של בידוד אקוסטי. היתרון הגדול של צמר העץ הוא נוחות התקנתו כחיפוי לקירות ותקרות ליצירת בידוד אקוסטי בקלות וללא מאמץ, כאשר הוא יכול להיות מונח גם על חיפוי קיים ללא צורך בהריסתו. צמר העץ אינו מסוכן בשאיפה או במגע ואינו פוגע בבריאות המתקינים. 

  מילה על איכות הסביבה 

  מוצרי עץ רבים נחשבים כבזבזנים והורסי סביבה, אך דווקא צמר העץ הינו חסכוני ומונע כריתת עצים בשל היותו מוצר עץ ממוחזר אשר מיוצר ביערות מפוקחים. אם איכות הסביבה חשובה לכם, דרשו לראות תו תקן ירוק אשר רבים ממוצרי צמר העץ נושאים. כך תהיו בטוחים שגם אתם שומרים על הסביבה ותורמים לצמצום כריתת עצים.

  צמר עץ הינו מבודד אקוסטי איכותי אשר משלב מראה נהדר, טבעי או צבוע, לקירות, לתקרות ולמחיצות המבנה. הוא מתאים במיוחד למסעדות, בתי קפה, בתי מלון, משרדים ומרכזי למידה בשל יכולתו האקוסטית לבודד היטב בין קומות ובין תאים או חדרים והוא מושלם לכל מי שאוהב מראה טבעי, חם וביתי. 

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך