פתרונות אקוסטיקה לקולנוע ביתי

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-0027

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יש לכם חדר ייעודי לקולנוע ביתי? מושלם! אבל האם גם אתם מרגישים פעמים רבות, שהסאונד לא איכותי, למרות שהציוד מקצועי ונרכש בכסף רב? אם גם אצלכם הסאונד לא מספק, כנראה שרמת האקוסטיקה בקולנוע הביתי שלכם, היא ברמה נמוכה למדי, דבר שגורם לצליל להתפזר, להתעוות ולפגום בתחושת ההנאה שאמורה לנבוע מהקולנוע הביתי. אבל אל דאגה! גם לחדר הקולנוע יש פתרונות אקוסטיים למכביר!

  דגשים בעת בניית קולנוע ביתי

  אם הקולנוע הביתי שלכם עדיין לא בנוי או באמצע בנייה, מוטב שתיגשו לתוכניות הבנייה שלו ותשימו לב לכמה נתונים משמעותיים: האם הקירות המרכיבים את חדר הקולנוע הבייתי מבודדים או סופגים רעשים? אם התשובה היא לא. מומלץ להשקיע בקירות בעלי תכונות אקוסטיות, כדי להגיע לתוצאה מושלמת של בידוד רעשים וחוויה מוזיקלית מיד עם גמר בניית חדר הקולנוע.

  שימוש בספוג אקוסטי לקירות 

  חדר הקולנוע הביתי שלכם כבר בנוי? גם לכך יש פתרון! ניתן ליצור בועה אקוסטית, עלי ידי שימוש וחיפוי של הקירות בספוג אקוסטי המונע מרעשים חיצוניים להיכנס אל החדר ומגביר את התהודה של הצלילים הנשמעים בתוך הקולנוע הביתי. הספוגים האקוסטיים מאפשרים יצירה מהירה של חדר מבודד, בלי שיפוצים או פירוק קירות ומהווים פתרון זול יחסית לעומת פתרונות אקוסטיים אחרים ומורכבים יותר.

  ספוג אקוסטי לתקרה

  הקירות כבר מבודדים אקוסטית, אבל הסאונד עדיין לא משהו? ייתכן מאד שהבעיה נובעת, לא פחות ולא יותר מן התקרה, שמפזרת את הרעשים ומחדירה אליכם רעשים של הקומות שמעליכם או המולת הרחוב הרוחשת. גם לבעיית התקרה יש פתרון זמין ומהיר, של חיפוי בספוג מלמין אקוסטי אשר מנמיך רק במעט את התקרה אך יוצרים חממה אקוסטית מושלמת ותורמים לחוויית קולנוע ייחודית.

  אקוסטיקה למרכיבי הקולנוע הביתי

  לעיתים, לא רק חדר הקולנוע צריך בידוד, אלא גם אביזרי הקולנוע בעצמם, כמו הרמקולים והבוקסות. ישנם אביזרים אקוסטיים המותאמים אישית במיוחד לצורך עידון נקישות ה'באס' וניקוי הצלילים הנשמעים. שילוב של אביזרים אילו, יחד עם מבנה הקולנוע הביתי שמבודד מרעשים בקירותיו ובתקרתו, מוביל לשלמות ונקיות הצליל והנאה בלתי נגמרת של שמע עוצמתי.

  בידוד של זליגת רעשים החוצה

  רוצים להפעיל את הקולנוע הביתי בשעת לילה מאוחרת? מה עם השכנים? האם תאלצו להשתמש באוזניות, או שתוכלו להנות מהקולנוע הביתי ללא היסוס, כיוון ששימוש באקוסטיקה מונע כניסה של רעשים, כמו גם את זליגתם החוצה. לאחר הבידוד והאקוסטיקה של הקולנוע הביתי, תוכלו גם אתם להיות בטוחים, שאתם מאזינים בשמחה ובכיף אל המוזיקה, גם בשעת לילה מאוחרת, מבלי לחשוש שאתם מפריעים לשכנים או לדיירים המתגוררים בסמוך אליכם.

  מיני קולנוע מקצועי בבית שלכם

  פתרונות האקוסטיקה לא רק מונעים זליגה או כניסה של רעשים חיצוניים, אלא יוצרים אפקט מהדהד, כזה המוכר לנו מהחוויה העוצמתית של בתי הקולנוע המקצועיים. בעזרת הבידוד המקיף, המוזיקה בקולנוע הביתי, מקבלת תהודה רחבה, שגורמת לה להישמע מקצועית, עוצמתית ואפילו מטלטלת ומרגשת יותר. וכן, היא מאפשרת לכם להרגיש את הקולנוע המקצועי, ישירות אצלכם בבית, עם אותם אפקטים מובילים.

  אבחון אקוסטיקה נכון

  הפתרון האקוסטי המדויק לחדר הקולנוע הביתי שלכם, חייב להתבצע, רק לאחר איסוף כל הנתונים, של גובה הדציבלים של הרעשים החיצוניים, גובה הדציבלים הנובעים מחדר הקולנוע הביתי, סוגי האביזרים שמשמשים את חדר הקולנוע ורמת המקצועיות המבוקשת של הנהנים מהחדר. רק אפיון ופילוח מדויק של נתונים אילו, יכול להוביל לתוצאה מנצחת

  לסיכום, פתרונות אקוסטיים לחדר הקולנוע הביתי, מאפשרים להפוך את חווית הקולנוע לעוצמתית, חווייתית ועם שמע נקי ונעים לאוזן.

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום פתרונות האוקסטיקה. כל זאת בכדי לתת לכם את המידע המדוייק והעדכני ביותר.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך