התקנת נקודת חשמל בעת חיפוי קיר אקוסטי

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  03-330-2121

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אם אתם מעוניינים להזמין חשמלאי מורשה עבור התקנת נקודת חשמל חיפוי קיר אקוסטי, חשוב לציין כי התקנה לא מקצועית עשויה בהחלט להוביל לפגיעה באקוסטיקה של החלל. הנה כמה דגשים שחשוב לדעת, במיוחד אם אתם משתמשים בחלל עבור יצירת מוזיקה.

  איזה חשמלאי מתקין נקודת חשמל על חיפוי קיר?

  בעוד שחלק מהאנשים מתקינים חיפויי קירות אקוסטיים לצרכי מוזיקה, אחרים יזמינו התקנת חיפוי קיר אקוסטי על מנת להשקיט רעשים ממוצרים חשמל בבית. מצד שלישי, ניתן גם להזמין חיפויי קירות מטעמי עיצוב הבית. כך או כך, חיפויי הקירות למעשה מהווים שכבה עליונה על גבי קירות הבית, ואם יש צורך להתקין נקודת חשמל, הנקודה תהיה מותקנת על גבי החיפוי עצמו. 

  כאשר מדובר על חיפוי אקוסטי, חשוב להבין שכל פגיעה בחומר בד"כ תוביל לשינוי מסוים באקוסטיקה של החלל. לכן, התקנת נקודת חשמל חיפוי קיר אקוסטי מצריכה חשמלאי מוסמך, אבל חשמלאי שבעבר כבר התקין נקודות חשמל על גבי חיפויים. 

  כמה עולה התקנת נקודת חשמל בחיפוי קיר אקוסטי?

  מחיר התקנת נקודת חשמל על גבי חיפוי קיר אקוסטי, יכול לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים. כאשר מדובר על קירות סטנדרטיים (ללא חיפויים), המחירים נעים בד"כ בין כ-350 – 700 ₪. אם חיפוי הקיר הופך את העבודה למורכבת יותר, צפו לשלם מעל 700 ₪, מה שניתן לנסות להוזיל באמצעות השוואת מחירי חשמלאים מורשים בכל הארץ. 

  עם זאת, רגע לפני שמזמינים את ההתקנה, כדאי לקחת בחשבון שלעיתים אין בכלל צורך להתקין נקודה חדשה. למשל, במקרים בהם קיימת נקודת חשמל וכל מה שצריך לעשות זה פשוט להזיזה. בדרך כלל, מחיר הזזת נקודת חשמל יהיה זול יותר מהתקנה של נקודה חדשה. 

  מצאו חשמלאי עם המלצות 

  בסופו של דבר, על מנת למצוא חשמלאי מורשה אשר מתמחה גם בהתקנות על גבי חיפויי קירות, פשוט משתמשים באלוהי הגוגל ותוך דקות בודדות מוצאים פתרון. עם זאת, בימינו ישנם לא מעט אנשי מקצוע בשוק, לכן חשוב למצוא את אנשי המקצוע שמקובלים על פי דעת רבים. 

  במילים אחרות, חשוב למצוא חשמלאי מוסמך דרך חשמלאים פלוס עם המלצות, ביקורות חיוביות באינטרנט ומחירים נוחים. זה הטיפ הטוב ביותר שנוכל להשאיר אתכם איתו. 

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך