רעיונות לעיצוב ושיפוץ משרד

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  03-330-2121

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אם אתם מחפשים רעיונות לעיצוב ושיפוץ משרד, ההמלצה הכי טובה היא להתחיל מהפרטים הקטנים ולהתקדם משם לפריטי ריהוט יותר משמעותיים. תוהים כיצד להתחיל את פרויקט השיפוץ ו\או העיצוב במשרד? – הנה כמה טיפים.

  השלב ה-1 בשיפוץ המשרד – הצעות מחירים 

  שיפוץ משרדים מהווה את אחד מהפרויקטים הכי מרגשים עבור בעלי בתים, אבל גם את אחד מהפרויקטים הכי מורכבים, יקרים ומדירי שינה. אם גם אתם לקראת פרויקט שיפוץ משרד קטן או גדול יותר, השלב הראשון יהיה לקבל כמה הצעות מחירים. ואם לדייק את זה אפילו יותר, אנחנו נמליץ לכם על השוואת מחירים בין קבלני שיפוצי משרדים. 

  לאחר משקבלים לפחות 2 או אפילו 3 הצעות מחירים קונקרטיות, אפשר להתקדם בבטחה עם הקבלן שמרגיש לכם הכי נכון. כמובן, לאחר שבחנתם היטב ולעומק את תיק העבודות של אותו קבלן שיפוצים במשרד. 

  דגש על שילוב אלמנטים טבעיים בעיצוב משרד

  עיצוב משרד יכול להשפיע במידה ניכרת על האווירה המשרדית, אבל גם על הפרודוקטיביות של העובדים. מצד אחד, אפשרי לעצב את המשרד בצורה חדגונית, מה שעשוי יהיה למנוע הסחות דעת בקרב העובדים והצוות. מצד שני, שילוב אלמנטים טבעיים יכול לחולל נפלאות בעיצוב המשרד. 

  למשל, צמחים אמיתיים במקום מלאכותיים, שמשולבים נכון עם תאורה כמה שיותר טבעית. אור טבעי הוכח כאלמנט אשר משפר את מצב הרוח ואת הפרודוקטיביות, בעוד שצמחים יכולים לעזור לייצר אווירה נעימה ולהפחית מתחים.

  טיפ ליצירת מרחבי עבודה משותפים

  בסביבת העבודה האופיינית של היום, שיתוף פעולה הוא המפתח, והוא בדיוק מה שמוביל למוחות גדולים שעובדים בשת"פ ומולידים לאוויר העולם רעיונות גדולים עוד יותר. לכן, הטיפ כאן הוא ליצור מרחבים המעודדים עבודת צוות ותקשורת טובה בין העובדים. חללים אלו לא רק נותנים מענה לסגנונות עבודה שונים, אלא גם מאפשרים עיצוב משרד דינמי ורב-תכליתי יותר. 

  כשאתם יוצרים חלל עבודה משותף במשרד, שימו לב לנושא של גמישות העבודה באותו החלל. למשל, אפשר לשקול כורסאות נוחות במקום כיסאות משרדיים, משטחי עבודה דקורטיביים במקום שולחנות עבודה קלאסיים וכולי. 

  שלבו את מיתוג החברה בעיצוב המשרד

  בין אם אתם מזמינים קבלן באמצעות שיפוץ משרדים בטופ שיפוצים או באמצעות גורמים אחרים, חשוב לקחת בחשבון את נושא המיתוג בחברה, ולנסות לשלבו בעיצוב המשרד. פעולה זו יכולה לעזור ליצור תחושת זהות ושייכות בקרב העובדים, כאשר ישנן דרכים שונות ורבות לשלב את המיתוג בעיצוב המשרדים. 

  למשל, ניתן להזמין בהתאמה אישית חיפויים לקירות עם הדפסים של לוגו החברה. באופן כללי, עובדים נוטים יותר להרגיש מושקעים בעבודתם כאשר הם מרגישים מחוברים למותג של החברה. 

  לסיכומו של דבר, עיצוב ושיפוץ משרדים צריכים לא רק להתמקד בפונקציונליות, אלא גם להתחשב ברווחה הכללית ובפרודוקטיביות של העובדים. אם עושים דברים בצורה נכונה, אפשר ליצור מרחב עבודה שלא רק נראה אסתטי, אלא גם מטפח סביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך