איך מבצעים איטום קיר אקוסטי?

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  03-330-2121

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אם אתם עדים לנזילות מים שמתרחשות בסביבת קיר אקוסטי, אל תמתינו עד שהנזילה תגיע לקיר עצמו. בצעו פעולות מנע, הזמינו קבלן איטום קירות ומבנים כדי שיטפל בכך. למה כה חשוב לטפל בבעיה בהקדם? – קראו כאן. 

  כמה מילים על נזילות מים והפגיעה באקוסטיקה

  כולנו אוהבים לחיות בבתים שלנו בשלווה מוחלטת וללא כל הפרעה. עם זאת, רעש הוא חלק בלתי נמנע משגרת היום שלנו, בין אם מתגוררים באמצע רמת גן או במושב מרוחק יותר מהמרכז. לכן, ישנם פתרונות אקוסטיים שעוזרים להפחית את רמות הרעש המוגזמות ולשמור על שקט ביתנו. 

  אבל, נזילת מים בדירה יכולה להיות סיוט, במיוחד אם מדובר על נזילות מים אשר מתרחשות סביב או על גבי קירות אקוסטיים. קירות אלו עשויים חומרים ייעודיים, וחומרים אלו יקרים. כאשר מתרחשת נזילת מים, אותם מים תמימים למראה יכולים לפגוע קשות ואנושות באיכות האקוסטיקה של הקיר. 

  באילו מקרים צריך איטום קיר אקוסטי, ולמה? 

  ברוב המקרים, איטום קיר אקוסטי נדרש כאשר מים מתחילים לחלחל לדירה. המים בדרך כלל מחלחלים דרך הקירות, כאשר הם עשויים לגרום לתקלות כאלו ואחרות במערכות החשמל, אבל גם לצמיחת עובש. כידוע, נבגים של עובש, כאשר הם חודרים לנו לגוף, יכולים לגרום לבעיות רפואיות שונות, כולל בעיות נשימה. 

  במילים אחרות, נזילת מים בדירה, בקיר אקוסטי או לא, עלולה להוביל לנזק יקר ובעיות שונות. בין אם תאתרו קבלן איטום באתר איטום בקליק או באתר אחר, שימו לב שהקבלן מורשה – המשיכו לקרוא.

  בדיקה שקבלן האיטום מורשה – מדוע חשוב?

  בסופו של דבר, האחריות היא שלכם. בתור הצרכנים שמזמינים שירות איטום קירות, אתם הם אלו אשר אחראיים על בדיקת הסמכות ורישיונות עבודה של אנשי המקצוע השונים. בפועל, החוק רואה בכם אחראיים לכך, והעסקת קבלן לא מורשה עשויה להיחשב בתור עבירה על החוק הגוררת גם קנסות כבדים וענישה. 

  עם זאת, זו לא הסיבה היחידה לכך שחשוב לבדוק את רישיון העבודה של הקבלן, מעבר לכך, חשוב לבדוק שהוא מורשה כדי להבטיח שתוכלו להנות מעבודה איכותית ומקצועית. 

  איך האיטום מתבצע בפועל?

  בשלב הראשון, יש לבחור חומר איטום מתאים. קיימים חומרי איטום שונים בשוק, כמו למשל סיליקון, פוליאוריטן וכן חומרי איטום אקרילי. טיפ חשוב – יש לבחור חומר איטום התואם לחומר הקיר. כמו כן, לעיתים יהיה צורך להשתמש בצבע עמיד במים, כאשר התפקיד של סוג הצבע הזה הוא להפחית את חדירת הלחות לקיר. 

  אגב, סוג הצבע הנ"ל עשוי גם להגן על הקיר מפני עובש. התהליך לא מאוד מורכב, אבל בכל זאת, חשוב להזמין קבלן איטום באתר איטום בקליק כדי לקבל עבודה מקצועית. לסיכומו של דבר, כאשר אתם מזמינים קבלן איטום באתר איטום בקליק, אתם מזמינים איש מקצוע שמגיע עם המלצות. ואם יש לכם עדיין שאלות בלתי פתורות, תמיד ניתן לפנות לשירות הלקוחות של פורטל איטום בקליק. 

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך