תקרה אקוסטית – היתרונות והחסרונות

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-0027

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לפי הנתונים, תקרה אקוסטית, נמצאת בחללי משרדים, בבתים פרטיים, בחללי עבודה, ובעיקר בעסקים. היתרונות של תקרה אקוסטית היא בפרטיות שהיא מספקת וברמת הבידוד בפני רעשים וקול חזק.

  לדוגמא: עמידותה מונעת הפרעות בזמן העבודה, מונעת הפרעות מהשכנים, או מחדרי התינוקות. אז רגע לפני שאתם בוחרים תקרה אקוסטית, הכינו את העט והדף, וקבלו את היתרונות והחסרונות אודות תקרה אקוסטית.

  מהי תקרה אקוסטית – מה זה אומר?

  תקרה אקוסטית מורכבת מחלקים או אריחים מרובעים אשר צמודים אל תוך מסגרת או בסיס מתכת. מטרת התקרה האקוסטית, כפי שהיא נשמעת, לבודד ולמנוע רעשי רקע "מיותרים", לספק פרטיות, ולפזר את הרעש בצורה האפקטיבית ביותר בחלל. במילים אחרות: בחלל עבודה משותף או פרטי, תקרה זו, כמעט חובה.

  כדאי ומומלץ להוסיף "שכבת הגנה" אשר מכילה צמר סלעים או בסיס אשר יהיה אפקטיבי ועמיד בפני רעש. העבודה מתבצעת על ידי מומחים בענף הבנייה, ובעיקר, בתחום קבלני הגבס. בישראל, העבודה מתבצעת ברובה על ידי קבלני גבס מקצועיים. לעוד מידע על עבודות גבס לחצו על הלינק או הקישור.

  מהם היתרונות והחסרונות של תקרה אקוסטית?

  תקרה אקוסטית רלוונטית בהרבה מאוד סיטואציות ומציעה פתרונות מקיפים ורלוונטיים לקהל העסקי. אם זאת, גם לקהל הפרטי, הפתרונות די אידיאליים. לדוגמא: במשרד פרטי בבית, התקרה תהיה די מתאימה. אז למה זה באמת כדאי? 

  מספר יתרונות כדאיים אודות תקרה אקוסטית:

  • אקוסטיקה טובה יותר בחלל – תקרה אקוסטית אשר מותקנת ע"י אריחים איכותיים תעניק לחלל פיזור אקוסטי מצוין, הימנעות מההד, רעשי הרקע, ובעיקר אקוסטיקה טובה ונקיה יותר בחלל. יתרון זה, מושלם לחללי עבודה, לאולפני הקלטות, ולמשרדים פרטיים או עסקיים. בידוד הרעשים של תקרה זו, מעניקה פתרון אולם בשלל מצבים, סיטואציות, ודרישות לגיטימיות.
  • גישה נוחה לאמצעי התקשורת והתשתיות – לעומת תקרות אחרות, מבטון או מגבס, תקרה אקוסטית תעניק לכם "יד" חופשית בזמן תיקון בעיה בחשמל, בתשתיות, ובאמצעי התקשורת. פשוט מזיזים את האריח, מבצעים את התיקון הנ"ל, ומחזירים הכל לקדמותו.
  • התקנה מהירה ונוחה – לעומת תקרות אחרות, תקרה זו, מעניקה לבעל המקצוע התקנה פשוטה, קלה ונוחה במינימום זמן. ההתקנה אורכת בין 24-72 שעות במקסימום. כן, גם אם מדובר בתקרה בשטח גדול מאוד.

  חיסרון אחד לתקרה האקוסטית:

  • מראה פחות אסתטי – אחד מהחסרונות של תקרה אקוסטית, "נופלת" דווקא במראה. ברוב המקרים, המראה מיושן מדי, רשמי, ומתאים למבנים עסקיים, אולמות אירועים, ומשרדים. אם זאת, ישנם עיצובים ופתרונות אשר הופכים את המראה ליותר אסתטי ומתאים. ולמרות הכל, זהו החיסרון היחידי שתוכלו למצוא בתקרה אקוסטית, כזאת או אחרת.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך