יתרונות אקוסטיים של תקרה צפה

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-0027

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  התקרה הצפה היא המילה האחרונה בעיצוב בגבס ומטרתה דו תכליתית, היא משפרת משמעותית את האקוסטיקה של תקרת הבטון הרגילה של הדירה או המבנה וניתנת לעיצוב כיד הדמיון הטובה עליכם ליצירת עומק ומשחק של תבניות בחדר או החלל אותו תרצו לעצב. היא נקראת כך משום שהיא מנותקת מקירות המבנה ונראית כתלויה באוויר.

  תקרה צפה ואקוסטיקה

  במבנים בהם תקרת הבטון יוצרת הדהוד או עיוות צליל מומלץ לבנות תקרה צפה אשר משפרת משמעותית את האיכות האקוסטית של החדר או החלל וגם תורמת לעיצוב בסגנון המיוחד רק לכם. במידה ויש לכם צורך באקוסטיקה טובה באופן מיוחד, תוכלו להתייעץ עם האדריכל ולשמוע על פתרונות מתקדמים שבעזרתם ניתן יהיה לחזק את היכולת האקוסטית של התקרה הצפה לבידוד רעשים מושלם. 

  למי זה מתאים?

  לתקרה הצפה אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות. היא בראש ובראשונה נועדה לאפשר תאורה נסתרת, נעימה לעין ומעודנת אך מאפשרת לכם לעצב אותה במגוון דרכים יצירתיות. כיום השימוש העיקרי של התקרה הצפה הוא במטבח ובסלון הבית. אך ניתן להשתמש בה גם ללובי מפואר של בית דירות יוקרה, לכניסה מרשימה למשרד שלכם, לבית העסק שלכם, לאולם הקבלה של בית מלון, מסעדות, בתי קפה ועוד. 

  מדוע יש הד בבית?

  כל מי שאי פעם ביקר בדירה או במבנה חדש שהינו עדיין ריק מרהיטים מכיר את תופעת ההד החוזר מקירות הבטון. לעיתים ההד כה חזק עד שגם דיבור בקול רגיל או נפילת חפץ עלולים להפוך לחזקים מדי עבורנו, וזאת מהסיבה שהתקרה וקירות הבטון הנפוצים כל כך בבניה הישראלית אינם בולעי קול אלא להיפך, מחזירי קול.

  כאשר אנחנו מתחילים לרהט את הבית בארונות, בכורסאות וספות, ומיוחד כאשר אנו מניחים שטיחים עבים על הרצפה, הולכים ונבלעים קולות ההד בריהוט העשוי עץ ובד הנחשבים לבולעי קול טובים וכך פוחת אפקט ההד בדירה. 

  כיצד משפרת התקרה הצפה את האקוסטיקה?

  כיום, עם התפתחות טכנולוגיית הזרמת המידע, אנו נהנים לשבת בסלון הבית ולשמוע מוזיקה באיכות גבוהה או לצפות בסרט בסראונד ממערכת הקולנוע הביתי שלנו, ולכן אנו זקוקים לרמה גבוהה של אקוסטיקה. התקנת תקרה צפה בסלון הבית תאפשר לנו חווית עיצוב ביתית נעימה באמצעות נורות לד או בתי נורה משוקעים ובו בזמן ליהנות מאקוסטיקה משופרת בזכות לוחות הגבס מהם היא עשויה.

  הגבס הינו חומר הידוע בתכונותיו האקוסטיות בולעות הקול, ולכן הוא מושלם עבורכם כדי שתוכלו לצפות בסצנות האהובות עליכם בסרטים הנעזרים בטכנולוגיית הפרדת קול לאפקט סאונד מרשים במיוחד ולשמוע כל טון וכל תו בתקליט הישן והאהוב עליכם.

  אם גם אתם מחפשים דרך להעניק לדירה או לבית העסק שלכם תקרה בעלת מראה מרענן, מקורי ומיוחד המשלב תאורה מעניינת עם אקוסטיקה מעולה, תקרה צפה היא הפתרון המושלם. האיכות האקוסטית של התקרה הצפה תמנע הדהוד מן הקירות והתקרה לבידוד רעשים מצוין, ובו בזמן תאפשר לכם לעצב את החלל במראה ייחודי משלכם.

  התקרה הצפה מתאימה במיוחד לבתים פרטיים, לאזור הסלון והמטבח, לתאורה מושלמת ולחווית צפייה בסדרות וסרטים באיכות סאונד גבוהה ולהאזנה למוסיקה שאתם הכי אוהבים. 

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך