יתרונות אקוסטיים של תקרה פריקה

  להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-0027

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר אנחנו זקוקים לחיפוי תקרה לשמירה על אקוסטיקה טובה ושגם יאפשר לנו גישה מהירה ונוחה אל התשתיות המותקנות בתקרה, אין פתרון מוצלח יותר מתקרה פריקה. כיום ניתן להשיג אריחים פריקים אשר שומרים על אקוסטיקה מעולה ובידוד רעשים מצויין וגם מהווים אלמנט עיצובי המשתלב נפלא בקו העיצוב של המבנה, המסדרון או החדר למראה מושלם. 

  תקרה פריקה 

  תקרה פריקה היא שם כולל לאריחים המרצפים את התקרה לאחר הנמכה לצורכי העברת תשתית,  עיצוב, בניית גלריה, או כל סיבה אחרת. על מנת לאפשר גישה נוחה לתשתיות חשמל, תאורה, סיבים אופטיים, תעלות מזגן, מים והסקה הקבועות בתקרה כדי לבצע תיקונים או תחזוקה. כל שתצטרכו לעשות זה להסיר בקלות רבה את האריחים הרצויים ולהשיבם למקומם ללא מאמץ לכשתסיימו והתקרה תשוב להראות נאה כתמיד. 

  למי זה מתאים?

  כל מבנה אשר תקרתו מכילה תשתיות חשמל, מים או סיבים אופטיים, תעלות מזגן או צינורות הסקה אשר תחזוקתם דורשת מגע תכוף איתם, יוכל ליהנות מן היתרונות של פירוק והחזרה למקום קלים ונוחים אשר אינם פוגעים באריחים ( כל עוד נוהגים בהם בעדינות הנדרשת ) ובבד בבד להשיג אקוסטיקה טובה ובידוד מצוין בין קומות, תאים וחדרים לשמירה על הפרטיות וליצירת סביבת עבודה, מנוחה או לימודים שקטה ונעימה.

  לכן התקרה הפריקה מתאימה למשרדים, מוסדות חינוך שונים, מרכזי טיפולים, בתי מלון, תיאטראות ואולמות כנסים, בתי קולנוע וחללים גדולים. 

  אריחי התקרה הפריקה ואקוסטיקה

  בשוק קיימים מספר סוגי אריחי תקרה אשר מסוגלים לבלום ולבודד רעשים ביעילות רבה, ( מקדם בליעה גבוה בשפה מקצועית ) כל סוגי האריחים שומרים על אקוסטיקה מצויינת ומהווים בידוד מושלם בין קומות ובין תאים או חדרים. הבחירה ביניהן תלויה בתקציב, בחזון העיצובי ובצרכי המוסד בו הם נבנים. להלן סוגי האריחים המצטיינים באיכות גבוהה ועמידות לאורך שנים:

  1. אריחים מינרליים – האריחים הנפוצים והזולים ביותר, לרוב עשויים מנייר ממוחזר כך שהם תורמים רבות לאיכות הסביבה. הם אמנם רגישים לרטיבות ולחום אך עומדים בכל הציפיות בכל הנוגע לבידוד רעשים. 
  1. אריחי גבס מחורר – בעלי תוחלת חיים ארוכה ועמידים ביותר בפני רטיבות או לחות. ניתנים להזמנה במספר עיצובים. ישנן חברות המתמחות בעיצוב לוחות הגבס למראה יוקרתי,  ואפילו יצירת לוגו החברה שלכם או כל צורה שתרצו באמצעות החורים.  
  1. אריחים מצמר עצים – צמר עצים עשוי 100% נסורת ושבבי עצים, תורם רבות לאיכות הסביבה כיוון שהוא עשוי עץ ממוחזר והוא מעניק לתקרה תחושה חמימה וביתית. ניתן להשיג אותו במראה הטבעי או צבוע להשלמת הקו העיצובי של החלל. 

  לסיכום, תקרה פריקה הינה פתרון אידאלי למחפשים אקוסטיקה טובה ובידוד רעשים מעולה בין קומות ובין תאים או חדרים. התקרה הפריקה תאפשר לכם גישה נוחה ובטוחה לתשתיות החשמל, הסיבים האופטיים, המים, התאורה ותעלות המזגן בקלות וללא מאמץ.

  התקרה הפריקה מתאימה למבנים תעשייתיים, למוסדות חינוך, לתיאטראות ובתי קולנוע, לבתי מלון ומשרדים. כיום ניתן להשיג אריחי תקרה במגוון חומרים ועיצובים על מנת לשמור על איכות הסביבה באמצעות חומרים ממוחזרים ולשמור על הקו העיצובי של החלל אותו אתם מעוניינים לעצב, ליהנות מאיכות לאורך שנים וממחירים נוחים. 

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך